• Lietuviškai
  • English
  • Русский

DM5E korozijos storio matuokliai

Suderinami su mūsų pirmaujančiais pramonėje keitikliais, DM5E storio matuokliai pristato aukščiausio tikslumo ir patogumo storio matavimo standartą. Lengvi ir ergonomiški, skirti kasdieniniam naudojimui, jų intuityviai suprantama sąsaja ir paprastas kalibravimas leidžia atlikinėti matavimus, kuriems galite pasitikinėti, net sunkiausiose darbo sąlygose.

Dažniausiai naudojami davikliai (DA501, DA503, DA512, FH2E ir DA590) jau yra užprogramuoti įrenginyje, kad supaprastinti operacijos tikslesniems ir patikimiems rodmenims gauti. Pasirinkimas iš trijų funkcionalumo lygių leidžia nustatyti jums tinkamą techninę galimybę ir kainą.

Lengvo, intuityvaus valdymo dėka, storio matavimai atliekami automatiškai, nurodant jums kiekvieną žingsnį.

  • Specialūs pažangiausi davikliai leidžia pagerinti našumą aukštoje temperatūroje.
  • DM5E ir DM5E DL siūlo Dual-Multy režimą, kuris leidžia matuoti storį per apsauginį dangą.
  • DM5E DL yra įmontuotas duomenų kaupiklis, leidžiantis išsaugoti iki 50 000 rodmenų.

Pasirinkite iš trijų funkcionalumo lygių:

DM5E Basic:

Bazinė versija suteikia paprastą rankinį valdymą per patogią vartotojo sąsają. Tvirtas korpusas yra atsparus sunkiausiai darbo aplinkai, o sandari, vandeniui nelaidžia ir dulkių nepraleidžiančia membraninė klaviatūra turi minimaliai funkcinių ir rodyklinių klavišų. Šis modelis, atitinkantis EN 15317 standartą, apima platų funkcijų spektrą, įskaitant min / max fiksavimą, B-Scan generavimą, aliarmus ir diferencialinio storio matavimą, kad būtų galima nedelsiant palyginti išmatuotą ir nominalinę storį.

  • Ergonomiškas dizainas, svoris siekia vos 223 g.
  • AA baterijos gali veikti iki 60 valandų.
  • Apšviestas LCD duomenų ekranas užtikrina gerą matomumą bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

DM5E

DM5E apima visas DM5E Basic funkcijas, tačiau taip pat siūlo Dual-Multy režimą – neįkainojamą įrankį matuojant metalo storį per dangas. Matavimo taške nereikia pašalinti dangos, kas taupia laiką ir pinigus. Vartotojai gali atnaujinti DM5E Basic iki DM5E lauko sąlygomis. Dual multi veikia tik naudojant DA501 arba DA512 daviklius.

DM5E DL

DM5E DL yra identiškas DM5E, tačiau turi įmontuotą duomenų kaupiklį, palaikantį linijinius ir tinklinius duomenų failų formatus, galinčius išsaugoti iki 50 000 rodmenų. Failus galima perkelti į kompiuterį per Mini USB prievadą. Failus taip pat galima importuoti tiesiai į Microsoft Excel per makrokomandą. Visi raidiniai ir skaitmeniniai failų pavadinimų ir užrašų duomenys įvedami tiesiai per klaviatūrą. Tiek pagrindinę, tiek standartinę versiją galima atnaujinti iki DL versijos.

Leaflet Brošiūra anglų kalba