• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Biobox EBX

Stacionarus prietaisas ilgalaikiam hospitalizavimui ir izoliacijai Biobox EBX

Biobox yra izoliacinė kamera, skirta saugiai izoliuoti asmenis, užsikrėtusius labai užkrečiama liga arba asmenis, paveiktus biologinių veiksnių ir mikroorganizmų. Prietaisas naudojamas apsaugoti išorinę aplinką ir asmenis nuo užsikrėtusių ar užterštų pacientų ar daiktų, patalpintų kameroje. Izoliacinė kamera leidžia prižiūrėti pacientą, kad būtų išvengta prietaisų užteršimo ir personalo užkrėtimo. Stebėjimo prietaisai, infuziniai stovai, pacientų vėdinimo įrenginiai ir kt. gali būti montuojami už kameros ir per kameros sienelę įvedami specialiais hermetiškais įvadais.

Vėdinimo-filtracijos įrenginys yra prijungtas prie izoliacinės kameros sienelės ir užtikrina geriausią turimą biologinę apsaugą.

Vėdinimo-filtravimo įrenginys pašalina užterštą orą iš izoliacinės kameros vidaus, kuris filtruojamas per HEPA filtrus.

Taip sudaromos sąlygos prižiūrėti užsikrėtusius asmenims ir slaugytojams nevaržomai judėti, nenaudojant individualių apsaugos priemonių.

Biobox užtikrina standartinį BSL-3 apsaugos lygį.

Biobox skirtas naudoti pastatų viduje kaip vidinė izoliacinė kamera arba naudoti oro kondicionuojamų ir šildomų palapinių viduje. Priežiūros nereikalaujanti vamzdinė konstrukcija leidžia ilgai išlaikyti Biobox eksploatacijos būklėje.

Techniniai parametrai*:

Išoriniai surinkimo matmenys: 4,84 x 2,1 x 2,2 m (I x P x A)

Surinkimo svoris: 70 kg

*… techniniai parametrai yra orientaciniai. Biobox konstrukcija visada projektuojama pagal nurodytą pastato išplanavimą.

Būtini priedai:

  • vėdinimo-filtracijos įrenginys su filtrais

Pasirenkami priedai:

  • Decontbox, vandens paskirstymas