• Lietuviškai
  • English
  • Русский

WIKTORIA

WIKTORIA konteineris

Nesuskaldantis, vėdinamas konteineris Wiktoria skirtas saugiam transportavimui vidutinio dydžio amunicijai ir užtaisams, turinčio iki 10 kg TNT ekvivalento, atliekamam karinių patrulių ar kitų inžinerinių padalinių. Jis taip pat gali būti naudojamas oro uostuose, keltų terminaluose ir automatinio siuntų rūšiavimo įrenginiuose, siekiant greitai atskirti įtartinus paketus, laiškus ar bagažą, kuriuose gali būti sprogmenų.

Ant priekabos sumontuotas konteineris gali būti naudojamas įvairiomis oro ir klimato sąlygomis, jis gali judėti bekele. Veiksmingai apsaugo žmones ir aplinką nuo skeveldrų, nesprogusios amunicijos ir užtaisų bei kitų pavojingų sprogmenų, gabenamų konteinerio viduje.

Nuleista transportavimo platforma leidžia lengvai prieiti prie pakrovimo angos žmonėms, imantiems nesprogusias bombas ir užtaisus bei kitus įtartinus objektus, kuriuose gali būti sprogmenų, taip pat pasitelkti robotą, kuris be žmogaus įsikišimo gali atlikti minėtas manipuliacijas.

Vidinį įdėklą sudaro vežimėlis, transportavimo stalčius ir krovinių dėžė. Elementai veikia ant kreiptuvų. Vežimėlis juda prieš skeveldrinio konteinerio viduje, o krovinių dėžė kartu su transportavimo stalčiumi išvažiuoja už pakrovimo angos.

Atsparumas iki 10 kg sprogstamojo užtaiso TNT ekvivalentu.

Maksimalus vežamo objekto svoris – 150 kg.

Montavimas ant dviejų ašių priekabos.

Nuleista pakrovimo platforma.

Pakrovimo langas užsidaro automatiškai, su galimybe uždaryti rankiniu būdu.

Maksimalūs apkrovos matmenys (IxPxA) 800 x 460 x 200 mm.