• Lietuviškai
  • English
  • Русский

ANKA

ANKA konteineris

ANKA konteineris skirtas apsaugoti gyvybę ir sveikatą sprogus viduje laikomoms ar gabenamoms pavojingoms medžiagoms, ypač sprogmenims. Talpykla apsaugo nuo sprogimo padarinių, tokių kaip smūgio banga, viršslėgis, akustinė banga, skeveldros, liepsna, nuodingos dujos.

ANKA konteineris gali būti naudojamas saugiai gabenti sprogmenis ir detonatorius, taip pat kitas sprogstamąsias savybes turinčias medžiagas, kuriose yra iki 20 g TNT.

Talpyklą galima naudoti ir laboratoriniams mėginiams laikyti, jei joje yra specialus įdėklas, kuris fiksuoja transportuojamą mėginį ir neleidžia jam nevaldomai judėti konteinerio viduje – įdėklas tiekiamas papildomai. Talpyklos konstrukcija garantuoja dujų sandarumą 24 valandas, taip pat galimybę paimti subdetonacinių dujų mėginius, jei konteinerio dangtyje yra vožtuvas – komplektuojamas kaip papildoma įranga.

Talpyklos privalumas – paprastas valdymas, maži matmenys ir svoris, taip pat sandarumas dujoms po sprogimo. Mažas bendras svoris ir išoriniai matmenys leidžia konteinerį nešti vienoje rankoje naudojant specialią rankeną.

Įvairių tipų laboratorinius mėginius arba tiesioginius mėgintuvėlius galima perkelti į konteinerį tik tuo atveju, jei jis turi tinkamą įdėklą.