• Lietuviškai
  • English
  • Русский

IRIS

IRIS transporto priemonė su dujoms nepralaidžiu EVA konteineriu

IRIS tipo transporto priemonė skirta izoliuoti ir gabenti įtartinus daiktus, kuriuose gali būti sprogmenų, pavyzdžiui, teroristinius užtaisus, nešvarias bombas, savadarbius sprogmenis. Inovatyvus sprendimas leidžia greitai ir patikimai veikti miestuose. Konteineris sukurtas apsaugoti aplinką nuo visų sprogimo padarinių – smūgio bangos, pavojingų liekanų, ugnies ir nuodingų dujų.

Prietaisas gali būti naudojamas gabenti sprogmenis ir kitas pavojingas medžiagas, kurių jėga TNT ekvivalentas yra iki 5 kg, arba skeveldrų artilerijos sviedinį, kurio kalibras iki 100 mm. Talpyklos konstrukcija leidžia paimti subdetonacinių dujų mėginius, užtikrinant konstrukcijos sandarumą.

Konteineris gali būti montuojamas ant bet kokio tipo transporto priemonės / važiuoklės, atsižvelgiant į kliento pageidavimus (pvz., Mercedes, Man, Iveco, Tatra). Yra galimybė bendradarbiauti su vietiniais tiekėjais ir važiuoklės servisais.

Konteinerio veikimą valdanti sistema gali veikti trimis režimais:

  • Radijo režimas – atstumas iki 100 m – radijo pultelis.
  • Laidinis režimas (atstumas iki 50 m) – laidinis valdymo pultas.
  • Avarinis režimas – leidžia rankiniu būdu atidaryti/uždaryti konteinerį.

IRIS leidžia gabenti visus specializuotus instrumentus ir įrankius, reikalingus išminavimo operacijų padaliniams, tokius kaip rentgeno aparatas, EOD apsauginis kostiumas, robotas, kabliukai, virvių komplektai, papildoma įranga.