• Lietuviškai
  • English
  • Русский

ALA

ALA konteineris

ALA konteineris skirtas apsaugoti gyvybę ir sveikatą sprogus viduje laikomoms ar gabenamoms pavojingoms medžiagoms, kurių didžiausia masė TNT ekvivalentas yra 120 g. Konteineris apsaugo nuo sprogimo padarinių, tokių kaip smūgio banga, slėgis, akustinė banga, skeveldros, liepsna ir nuodingos dujos.

Konteineris gali būti naudojamas saugiam sprogmenų ir detonatorių, taip pat kitų sprogstamųjų savybių turinčių medžiagų transportavimui. ALA taip pat gali būti naudojamas laboratoriniams mėginiams gabenti ir saugoti, jei jame yra specialus įdėklas, kuris nustato transportuojamo mėginio padėtį ir apsaugo nuo nekontroliuojamo jo judėjimo. Įdėklas yra konteinerio priedas ir užsakomas kaip papildomas pasirinkimas.

Talpyklos privalumas – lengvas valdymas, maži matmenys ir svoris, taip pat sandarumas dujoms po sprogimo. ALA konteineris gali būti gabenamas visuotinai prieinamomis transporto priemonėmis ir naudojamas įvairiomis oro ir klimato sąlygomis. Konteineris gali būti komplektuojamas su vežimėliu, leidžiančiu jį lengvai ir saugiai transportuoti vienam asmeniui. Vežimėlio mazgas yra konteinerio priedas ir užsakomas papildomai.