• Lietuviškai
  • English
  • Русский

USM-36 Krautkramer defektoskopas

Nešiojamojo ultragarsinio defektoskopo Krautkramer USM 36 privalumai:

  • Galingos kontrolės funkcijos kompaktiškoje, ergonomiškoje korpuse. Derinamos pažangiausios defektų aptikimo galimybės su lengva ir beveik nesugriaunama konstrukcija.
  • Didelis 7 colių aukštos skiriamos gebos spalvotas ekranas su optimizuotu veikimu. Duomenis lengva peržiūrėti ir interpretuoti, o kartu su rinkoje pažįstama valdymo platforma inspekcija lauko sąlygose yra paprastesne nei bet kada.
  • Platus pajungimo galimybės leidžia greitai analizuoti ir dalintis duomenimis. Patikrinimo rezultatus galima išsaugoti išimamoje SD kortelėje arba USB atmintyje, o VGA jungtis leidžia prietaiso ekraną rodyti iš išorės.

Didžiausias matomas A-Scan ekranas savo klasėje

Svarbus Krautkrämer USM 36 patobulinimas yra didelis 7 colių ekranas su 800×480 pikselių skiriamoji geba. Visoje srityje galima rodyti ryškius A-skanus, todėl jis yra geriausias savo klasėje. Signalai gali būti lengvai matomi ir tiksliai interpretuojami net ir esant ryškiai saulės šviesai, pavargusiomis akimis ilgos darbo dienos pabaigoje.

Paprastas ir efektyvus valdymas

Krautkrämer USM 36 naudoja žinomas ankstesnių modelių sukamąsias rankenėles, tačiau funkciniai klavišai buvo sumažinti iki paprastos, intuityvios 6 klavišų klaviatūros, leidžiančios nesudėtingai ir efektyviai valdyti.

Inspekcijos nustatymas taip pat paprastas. Ne tik techniniams specialistams, kurie ankstesniems patikrinimams naudojo USM Go ar USM Go +, nes nustatymų duomenys gali būti perduodami tiesiogiai iš šių prietaisų, kurie naudoja ta pačia vartotojo sąsaja. Tai taip pat suteikia greitus mokymus techniniams specialistams, susipažinusiems su „USM Go“ įrankiais.

Lanksčios duomenų ataskaitos ir saugojimas

Krautkrämer USM 36 duomenų ataskaitoje taip pat gali būti ekrano nuotraukų ir A –skano vaizdo įrašų, kur A-skanai gali būti įrašyti vėlesnei analizei ar patikrinimo įrodymo pateikimui. Visi duomenys ir ataskaitos gali būti JPEG arba BMP formatu. Jungtys yra pagrindinė Krautkrämer USM 36 savybė. Duomenys gali būti laikomi išimamoje SD kortelėje arba USB atmintinėje, kad būtų galima įrašinėti arba dalinti duomenimis. VGA jungtis leidžia mokymo tikslais prietaiso ekraną rodyti išoriniame monitoriuje arba projektoriaus ekrane.

Galima naudoti pačiose sunkiausiose sąlygose

Krautkrämer USM 36 yra visiškai apsaugotas nuo dulkių ir vandens patekimo pagal IP66 ir gali būti naudojamas esant aplinkos temperatūrai nuo -10 ° C iki + 55 ° C. Jis gali būti naudojamas smėlėtose dykumose, užšalusiose dykvietėse ir drėgnose tropikuose.

Krautkrämer USM 36 defektoskopas sveria vos 2,2 kg ir veikia nuo baterijos arba tinklo. Jo ličio jonų baterijos veikimo laikas yra ilgesnis nei 13 valandų su integruotu akumuliatoriaus įkrovikliu, skirtu ilgesnėms pamainoms.

Galimos trys versijos

Universalus prietaisas siūlomas trijose versijose, kad atitiktų patiems standartiniams inspekcijos kodams. Pažangiausia versija gali veikti DAC, AWS ir DGS režimuose, turi galingu kvadratinių bangų generatoriu, leidžiantį puikiai įsiskverbti į medžiagą, ir gali veikti su Waygate Technologies užpatentuota trueDGS daviklio technologija, kuri suteikia neprilygstamą tikslumą nustatant defektų išmatavimus naudojant DGS metodą, taip pat patentuota fantominio aido aptikimo technologija.

Leaflet Brošiūra anglų kalba

Leaflet Katalogas anglų kalba