• Lietuviškai
  • English
  • Русский

MENTOR UT ultragarsinis defektoskopas su fazinėmis gardelėmis

Galinga naujos kartos PAUT bandymai atsirado su „Mentor UT“ fazinių gardelių defektoskopu. Atsikratykite spėlionių ultragarsiniuose bandymuose naudojant tiksliausią ir intuityviausią įrankį esančia šiandien rinkoje.

Visa UT defektoskopo sistema, pritaikyta darbui su pirštinėmis, yra patalpinta patogioje planšetėje su jutikliniu ekranu, kurią taip pat lengva naudoti kaip išmanųjį telefoną. Iš anksto įkelta Mentor Create programinė įranga yra visiškai pritaikoma, leidžia sukurti naudotojų meniu ir darbo procesus (programas), kad būtų galima nuosekliai vadovautis kontrolės procesu – nuo kalibravimo iki zondo vietos ir analizės. Patikimi ir išsilavinę vartotojai pareiškia, kad net ir patys sudėtingiausi patikrinimai atliekami nuosekliai kiekvieną kartą.

„Mentor UT“ yra pirmasis ultragarsinio bandymo prietaisas, kuris lengvai suteikia belaidį ryšį ir duomenų perdavimą realiuoju laiku, kad inspektoriai galėtų nedelsdami gauti papildomų duomenų, kai jiems to reikia. Tas pats belaidis ryšys prie debesies leidžia Mentor UT vienu mygtuko paspaudimu nuotoliniu būdu sugeneruoti išsamias patikros ataskaitas vartotojų darbalaukiuose.

Vartotojo apibrėžti meniu gali padėti technikams atlikti bet kokį patikrinimo žingsnį – nuo zondo pasirinkimo ir kalibravimo iki ataskaitų teikimo – užtikrinant nuoseklumą tikrinant kiekvieną kartą, kiekvieną inspektorių. O kelių darbo procesų lanksto įkėlimo dėka į vieną įrenginį, galite garantuoti lengvą prieigą prie tinkamų programų bet kokiam patikrinimui.

Anksčiau buvęs sunkus ir sudėtingas procesas tapo paprastu dėl išsamiausio galimo UT sprendimo.

Leaflet Mentor_UT_Brochure

Leaflet Mentor_UT_Infographic_R1V1

Leaflet Mentor-UT-Configuration-Guide-R4

Leaflet phased_array_catalog_r2

Leaflet Two-Axis-Corrosion-Single-Axis-Scanner-App-Note

Leaflet Two-Axis-Corrosion-X-Y-Scanner-App-Note