Savybės

STRUCTURIX šeimos juostos turi du svarbius neardomos kontrolės privalumus – nuotraukų kokybę ir pastovias, patikimas charakteristikas. Šie privalumai pasiekiami dėka pažangios Agfa emulsijos technologijos ir ultra modernių aukštųjų technologijų padengimo procesų.

Optimali nuotraukų kokybė

Visi STRUCTURIX juostų privalumai kyla iš Agfa emulsijos, kuri suteikia galimybę padidinti kontrastą ir pasiekti maksimalaus detalumo jautrumą. Tiesą sakant, tai lemia geriausią būdingų trūkumų atpažinimą kiekviename greičio diapazone. Net mažiausios detalės gali būti lengvai suprastos. Po panaudojimo rentgeno juosta yra  aukštos kokybės su puikiu paviršiumi, o atvaizdas turi malonų melsvą atspalvį.

Apsauginė danga

Svarbus STRUCTURIX juostų privalumas yra speciali apsauginė paviršiaus danga pagal Agfa padalinto antistresinio sluoksnio (SAL) technologiją. Ši danga suteikia juostai unikalų atsparumą slėgiui,  braižymui ir lankstymui.

Kitas paviršinės dangos privalumas – paviršiaus šiurkštumas, buvo optimizuotas taip,  kad nekiltų problemų naudojant automatinį tiektuvą, pvz: FEEDER.

Pastovi produkcijos kokybė

STRUCTURIX juostos gaminamos dideliais kiekiais. Kad būtų užtikrinta gaminio kokybė pagal griežčiausius pasaulinius kokybės standartus, juostos gaminamos vienoje patalpoje, griežtai kontroliuojamomis sąlygomis, ultra modernioje dangos padengimo patalpoje.

Agfa Visuotinės Kokybės Valdymo požiūris, ISO 9001-2000 standarto sertifikatas yra sistemos pagrindas, vedantis prie išskirtinių rezultatų produkcijos pastovume. Žmonės, gamybos įranga ir organizacija tampa viena sistema, siekiančia pastovaus  ir nuolatinio tobulėjimo.

Tai yra vadinamosios “judantis tikslas“ kokybės filosofija.  Judantis tikslas reiškia, kad, norint patenkinti padidėjusius klientų poreikius, kokybė turi  būti įdiegta į mūsų produktus ne per papildomus bandymus, bet jau kūrimo/projektavimo procese. Pvz Agfa emulsijos technologija padeda pateikti labai homogenišką emulsiją per visą padengiamą plotą.

STRUCTURIX juostos yra ne tik išskirtinės kokybės, bet ir pasižymi itin dideliu gamybos partijų vienodumu.